“Vigtigst er at kende trends, forstå konceptet og have fokus på detaljen …”

– Peter Kam, fotograf

“Kreative udfordringer giver mig altid fornyet energi …”

– Nikolai Mørk, fotograf

“Jeg elsker at skabe magi for mine kunder …”

– Maria W. Nørregaard, fotograf

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh”

– Torben Greve, filmfotograf

“Det er fantastisk, at få spændende udtryk frem i børn og voksne foran kameraet …”

– Anders Hald, model- og børnefotograf

“The devil is in the detail …”

– Michelle Appelros, foodstylist

Peter Kam

Peter Kam

Peter Kam

Photographer

peter@kam.dk
+45 28 19 98 01

Maria W. Nørregaard

Maria W. Nørregaard

Maria W. Nørregaard

Photographer

mn@kam.dk
+45 26 36 76 03

Lis Hansson

Lis Hansson

Lis Hansson

Studio Manager

lh@kam.dk
+45 21 35 54 40

Michelle Appelros

Michelle Appelros

Michelle Appelros

Food Stylist / Chef

michelle@kam.dk
+45 51 88 84 35

Helena Priem

Helena Priem

Helena Priem

Photographer

helena@kam.dk
+45 25 47 02 15

Joan Gram Møller

Joan Gram Møller

Joan Gram Møller

Photographer

joan@kam.dk
+45 31 57 10 13

Aleksander Stokke

Aleksander Stokke

Aleksander Stokke

Student Photographer

aleksander@kam.dk
+45 60 83 87 29

Christian Winther

Christian Winther

Christian Winther

Studio Manager

christian@kam.dk
+45 27 84 94 68

anders_hald_mastercard-1 mwn_014-1424x800 21233_342-0417-983x800 lp_130712_-25788 1 skaermbillede-2017-05-03-kl-15-05-48